Kuruluş Bilgisi

Denetik, 1999 yılında, kalite, verimlilik ve bilgi teknolojileri konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Farklı sektörlerden gelen bilgi birikiminin çalışanları ile yine farklı sektörlere yansıtması, kurumsal bilgi birikimini ve katma değer üretimini arttırmıştır.

1991 yılından itibaren yönetim sistemleri konusunda aktif faaliyet gösteren tecrübeli kadrosu ile Denetik, 2009 yılından itibaren belgelendirme konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Uluslararası Etkinlik

DENETİK, denetim personeli kaynağına ulaşabileceği ve akreditasyon kurumlarınca izin verilen tüm ülkelerde faaliyet etmektedir. Bu konu ile ilgili bilgileri, muhafaza etmekte, internet sitesinde yayınlamakta ve talep edilmesi durumunda sağlamaktadır. Denetik belgelendirme stratejik planında etkinliklerini, uluslararası düzeyde yapmayı hedeflenmiştir.

Şu an itibariyle denetim ve belgelendirme faaliyetleri Türkiye genelinde devam etmektedir

Değerlerimiz

Kesinlikle çalışanlarımızdır. Denetik, müşterilerine yönelik hizmetlerin kilit noktasını, uzmanlığı ile fark oluşturan, değerli denetçi kadrosu ve denetim sisteminde görev alan komitelerinden almaktadır.

Taahhüdümüz

Müşterilerimize, denetim, belgelendirme ve eğitim hizmetleri ile gelişme döngüsüne sahip, yüksek katma değer oluşturan süreçleri kurmak ve sürekliliğini sağlamak.

Tarafsızlık Taahhüdü